Miltelinio dažymo procesas

Žingsnis 1

Valymas rūgštimi

Paruošdami paviršių, chemiškai nuvalysime visus senus miltelius ar dažus naudodami metileno chlorido tirpalą. Nuėmimo procesas gali užtrukti iki 20 min. Po to išplauname dalis. Toliau dalis kaitiname iki valandos, kad būtų pašalinta gamybos procese naudojama chemija.

Žingsnis 2

Smėliavimas

Kai dalys nuvalomos rūgštimi (jei reikia), dalis nušveičiame. Tai pašalina visus likusius dažus, miltelius ir paviršiaus rūdis. Taip pat sukuriama nežymi tekstūra, kad milteliai geriau sukibtų. Vietos, kurių negalima apipurkšti, pvz., cilindrų angos, prieš smėliavimą yra užmaskuojamos. Prieš dažymą paruošiame paviršių, kad geriau sukibtų su sudėtingais paviršiais kaip plastikas, kurie paprastai nėra dažomi.

Žingsnis 3

Miltelinis dažymas

Milteliniu būdu dažome įvairių tipų paviršius. Metalas yra labiausiai paplitęs, tačiau taip pat galime dažyti medieną, plastiką, stiklą ir MDF milteliniu būdu. Dauguma plastikų išsilydo, kai yra kaitinami 200 C temperatūroje, todėl prieš dažant pasirūpiname, kad medžiaga yra pakankamai patvari.

Garantuojame neribotą spalvų pasirinkimą!

Jeigu domina miltelinio dažymo paslaugos, jums reikia atvykti į vietą, užpildyti kontaktų formą arba paskambinti telefonu: +370 633 03332.