Miltelinis dažymas

miltelinio dažymo paslaugos

Kiekvienas užsakymas įgyvendinamas individualiai, taikant išskirtinį dėmesį detalėms.

„Optidecor“ siūlo miltelinio dažymo paslaugas įmonėms ir visiems ieškantiems aukščiausios kokybės dažymo. Esame kvalifikuoti ir patyrę miltelinio dažymo specialistai, į kiekvieną projektą žiūrime su pasitikėjimu ir kūrybiškumu.

Mūsų dėmesys detalėms užtikrina, kad nuo smėliavimo iki miltelinio dažymo klientas bus patenkintas atlikta darbų kokybę. Esame įsitikinę, kad džiaugsitės mūsų smėliavimo ir dažymo paslaugomis.

miltelinis-dazymas

Kas dažniausiai dažoma?

Siūlome platų spalvų pasirinkimą. Gaminius pirmiausia gruntuojame gruntu, kuriame gausu cinko, kad ilgaamžiškumas būtų ilgesnis, o tada padengiamas viršutinis sluoksnis, o kartais, priklausomai nuo gaminio, poliuratenu. Taip pat taikomas lakas.

Dažome ilgus gaminius, kurių matmenys: 8000/2000/2000 mm.

Dažniausiai dažomi įvairūs paviršiai:

  • Vartai, Turėklai, tvoros
  • Dviračių rėmai
  • Ratai
  • Automobilių dalys
  • Važiuoklė
  • Metalo konstrukcijos
  • Žemės ūkio įrangos dalys
  • Elektros prietaisų korpusai
  • Radiatoriai ir kt

Dažnai užduodami klausimai

Visi projektai yra unikalūs, todėl negalime pateikti tikslios kainos. Atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite, kad aptartume jūsų poreikius ir mes greitai atsakysime pateikdami pasiūlymą / tikslią kainą.

Miltelinis dažymas gali išlaikyti savo apdailą iki 15-20 metų, priklausomai nuo po priežiūros ir naudojimo po apdorojimo. Dėl atsparumo oro sąlygoms, korozijai ir cheminėms medžiagoms miltelinis dažymas yra patvaresnis nei kiti dažymo būdai.

Taip, bet proto ribose. Daugiausia tiekiame spalvas iš RAL diagramos, tačiau taip pat galime suderinti spalvas , jei pateikiate mums konkretų  pavyzdį. Bet kokios pasirinktinės spalvos nei mūsų siūlomos yra daromos už papildomą mokestį ir gali atidėti apdorojimo laiką. Galite apsilankyti pas mus Vilniuje arba pasirinkti spalvą iš mūsų RAL spalvų diagramos.

Tai priklauso nuo dengiamo paviršiaus kokybės ir būklės. Pavyzdžiui, senovinis dviračio rėmas proceso metu gali įtrūkti arba atsirasti įdubimų, palyginti su nauja žaliava. Kad taip nenutiktų, naudojame profesionalią įrangą ir aukščiausios kokybės medžiagas.

Bazinis / viršutinis sluoksnis nereikalingas miltelinio dažymo procesui užbaigti, tačiau jie naudojami dėl papildomos apsaugos. Mūsų gruntai rekomenduojami plieniniams paviršiams dėl jų antikorozinių savybių.

Galite apsilankyti mūsų salone Vilniuje arba sandėlyje Trakuose (adresus žr. žemiau). Daugelis mūsų klientų iš tolimesnių miestų siunčia prekes per kurjerį.

Milteliniu būdu dažome tik METALINIUS paviršius – plienas, nerūdijantis plienas, aliuminis ir žalvaris yra dažniausiai dažomos medžiagos.

Paskambinkite telefonu (8-633) 03332 arba paspauskite aukščiau esantį mygtuką "gauti pasiūlymą".  Formoje galėsite nurodyti visus reikalingus duomenis, galėsite prisegti nuotrauką, ir pasirinkti kokio tipo miltelinio dažymo norėtumėte. Išsiuntus užklausa mūsų specialistai susisieks su jumis per 1d.d. 

Siūlome ypatingai gerą spalvos atitikimą!

Jeigu domina miltelinio dažymo paslaugos, jums reikia atvykti į vietą, užpildyti kontaktų formą arba paskambinti telefonu: +370 633 03332.